השוואת מחירים להשכרת רכב בחו"ל – למה זה משתלם לכם?

אין ספק שלצרכנים של ימנו הרבה יותר מודעות לכח המצוי בידיהם. כיום הרבה יותר קל ופשוט להשוות בקלות בין מחירים של שירותים ומוצרים שונים והדבר כולל גם את ענף השכרות הרכב. בפרט כאשר מתכננים נסיעה או טיול לחו"ל, ישנה משמעות רבה להשוואה נכונה של מחירי ההשכרה.

קל מתמיד להשוות מחירים

עוד לפני שמבינים עד כמה זה משתלם לבצע השוואת מחירים גם כאשר עומדים לשכור רכב בחו"ל לצורך טיול או לנסיעת עסקים, חשוב לזכור דבר נוסף. כאשר תהליך השוואת המחירים פשוט וקל כל כך, אין כל הצדקה להתעצל ולבחור בחברת ההשכרה הראשונה שבה נתקלים ואין כל צורך לסגור עסקה של השכרה לפי הדיל הראשון שמוצאים.

השוואה של מחירי השכרת רכב בחו"ל כבר לא מחייבת מאף אחד לבצע עשרות רבות של טלפונים, לחברות השכרה, לסוכני נסיעות, לחברים שמבינים. גם לא צריך כבר לגלוש לפורומים שונים ומשונים בכדי לקבל חוות דעת שאינן תמיד ברורות ושלעיתים גם סותרות אחת את השנייה.

כל מה שצריך זה פשוט להיכנס לאתרים של השוואות מחירים ולקבל הצעות על פי סוג הרכב והתאריכים שבהם מעוניינים. לצד אתרים שמספקים השוואות כלליות בנושאי נופש וטיול, יש גם אתרים מטעם חברות ההשכרה וכן גם אתרים מתמחים נוספים. לאחר שבודקים כמה אפשרויות, כבר יודעים בדיוק איזו הצעה תהיה יקרה ולא מוצדקת ואיזו הצעה תהיה הרבה יותר משתלמת כדי לא להגיע לרגע האחרון ללא חברת השכרה.

מוזילים את עלות הטיול

מי שלא מבין עדיין למה כל כך חשוב להשוות את מחירי ההשכרה של רכב בחו"ל צריך לזכור שסעיף התחבורה בחו"ל מהווה נתח לא קטן מכל תקציב הטיול. גם אם המלון והטיסות מהווים את המרכיב העיקרי בעלות הטיול שמתכננים וגם אם מתכננים להוציא לא מעט כסף על מסעדות ועל קניות, אין סיבה לא לחסוך בסעיף הנסיעות.

השוואת מחירים נכונה וחכמה תאפשר לקבל רכב שכור במחיר משתלם וליהנות תוך כדי כך גם מניידות מושלמת ומהיכולת להגיע לכל מקום שמתחשק, גם מחוץ לערים וגם כאשר זמינות התחבורה הציבורית לא טובה. כאשר לוקחים בחשבון שלא צריך זמן רב בכדי לבצע השוואת המחירים וכל מה שצירך זה מספר דקות של גלישה באינטרנט זה פשוט יהיה פשע לא להשוות ולא לחסוך.

רכבים מיוחדים והוצאות נלוות

יש עוד כמה סיבות טובות שבגינן כדאי מאוד לבצע השוואת מחירים ובדיקה של אופציות שונות.

  • אפשר להתפנק עם רכב מיוחד – גיליתם שהרכב שבו אתם מעוניינים מוצע במחיר נמוך משחשבתם? אפשר בהחלט לשקול גם בחינה של אפשרויות מיוחדות כגון רכבי יוקרה או רכבים מיוחדים. טיול בחו"ל הוא גם הזדמנות לחוויית נהיגה מסוג אחר.
  • ידני ואוטומט – לא בכל מדינה בעולם ישנה חיבה יתרה לרכב בעל גיר אוטומטי. עבור נהגים שלא מעוניינים בגיר ידני, כדאי מאוד להשוות מחירים ולהקדים להזמין מראש את הרכב הרצוי להם.
  • הוצאות נלוות – כאשר משווים את מחירי ההשכרה כדאי לשים לב גם לסעיפי הביטוח ולסוגי הביטוח השונים. בנוסף, יש לבדוק מהי העלות אם רוצים להאריך את ההשכרה. מי שזקוק לכיסא ילדים, תוספת כמו GPS או ביטול סעיף השתתפות עצמית טוב יעשה אם יבדוק וישווה גם עלויות אלה.
  • רכבים גדולים ורכבי שטח – השוואת מחירים בהחלט כדאית גם כאשר זקוקים לרכב גדול במיוחד וגם כאשר שוקלים לשכור רכב שטח. לקבוצות קטנות, למשפחות גדולות, לאזורים שבהם יש צורך בכוח מנוע משופר – רכב חזק וגדול בהחלט יהיה פתרון מצוין ולא פעם גם מאוד משתלם.