השכרת רכב באיטליה

איטליה הממוקמת לחופי הים התיכון מהווה את אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בעולם כולו והיא מושכת אליה מיליוני תיירים מידי שנה מכל העולם. התיירים הישראלים אינם נבדלים בנושא זה מתיירי שאר העולם וגם בקרב תיירים ישראלים – איטליה נחשבת ליעד מבוקש במיוחד.

איטליה נחלקת למספר רב של אזורים וחבלי ארץ מדרום לצפון, וכל אזור באיטליה מציע למבקריו חוויות שונות ומגוונות. למעשה, ניתן לטייל חודשים ארוכים באיטליה מבלי למצות ולו חצי ממה שיש למדינה המרתקת להציעה לתיירים ומטיילים.

עם זאת ועל אף העושר התרבותי המגוון במדינה, ניתן בקלות לנקוב במספר יעדים פופולאריים במיוחד באיטליה – רומא, מילאנו, ונציה, פירנצה, ורונה וערים נוספות, מהוות את מרכזי התיירות המפותחים והשוקקים ביותר במדינה.

על אף שאיטליה איננה מדינה גדולה מאוד בשטחה, בשל צורתה הארוכה והצרה, המעבר מעיר דרומית ועיר צפונית אורך זמן מה ודורש תחבורה כזו או אחרת. בדומה למדינות אירופאיות רבות, בעריה המרכזיות של פראג תחבורה ציבורית נוחה ולאורכה מסילות רכבת רבות המאפשרות ניידות גבוהה מנקודה לנקודה. אם אתם מעוניינים לדעת יותר על המקומות המיוחדים באיטליה, אנו ממליצים לעיין במדריך איטליה למטייל הישראלי – israeltraveler.co.il

השכרת רכב – למה כדאי?

עם זאת, אפשרות של השכרת רכב באיטליה מהווה פעמים רבות את האפשרות המשתלמת והנוחה ביותר. מחיריהם של כרטיסי הרכבת אינם זולים כלל ואם ברצונכם לבקר במהלך החופשה במספר ערים המרוחקות זו מזו, השכרת רכב באיטליה תהיה בחירה נכונה יותר מבחינה כלכלית.

הנהנים משירותי השכרת רכב באיטליה יכולים בקלות רבה לעבור מיעד אחד למשנהו ולזכות בחופשה מגוונת ומרתקת, גם בחופשה קצרה יחסית. מערכת הכבישים באיטליה הינה ברמה גבוהה מאוד ומאפשרת נסיעה מהירה ובטוחה – דבר המבטיח זמני נסיעה קצרים יותר וכיסוי מרחקים רבים במינימום זמן.

תיירים ישראלים רבים מגיעים לאיטליה ונוחתים באחד משני שדות תעופה מרכזיים: שדה התעופה ברומא או שדה התעופה במילאנו. הבחירה בין שני השדות נעשית על פי רוב בהתאם לאזור בו מעוניינים להתמקד במהלך החופשה.

משם מתמקמים רוב התיירים בעיר ובמהלך חופשתם יוצאים את העיר למגוון הכפרים, האגמים והאטרקציות שקרובות מספיק לעיר עצמה. שימוש בשירותי השכרת רכב באיטליה מאפשר להתנתק ממגבלות אלו ולהספיק לבקר במגוון גדול של יעדים במהלך החופשה.

רבים משלבים סיורים במדינות שכנות – צרפת, אוסטריה, ספרד, ו – שוויץ וניתן לעבור עם הרכב בין המדינות.

השכרת רכב – רצוי להסדיר בארץ

את סידורי השכרת רכב באיטליה תוכלו לעשות עוד מהארץ וליהנות מרכב צמוד כבר בצאתכם משדה התעופה הנבחר, משם תוכלו בקלות ובנוחות מקסימאלית להגיע לבית המלון בו אתם מתארחים ולהתחיל ליהנות מהחופשה המרגשת.

במהלך חופשתם תוכלו ליהנות מרכב צמוד ולתכנן מסלול טיול מגוון ומרתק, החוצה את איטליה לאורכה ומבקר בכל הערים אותן תרצו לראות. קיימים מגוון של מסלולי טיול מוכרים, באתרי אינטרנט שונים וספרי תיירות, עבור אלו המטיילים עם רכב צמוד.

שירותי השכרת רכב באיטליה יאפשרו לכם ליהנות מחופשה עשירה ומלאת חוויות, בקלות ובנוחות וללא מגבלות. את הרכב תוכלו להחזיר לחברה בשדה התעופה ובכך להבטיח גם את ההגעה הנוחה לשדה.

כאן תוכלו לקרוא עוד על השכרת רכב באירופה.