השכרת רכב בקנדה

קנדה היא ארץ ענק, השנייה בגודלה בעולם, ובה אטרקציות תיירותיות בכל ימות השנה. מדובר במדינה שופעת תרבות, מוזיאונים ואומנות, אך היא גם חבל ארץ שיש בו יותר טבע פראי מאנשים, כולל עם פארקים לאומיים ואתרי סקי מבוקשים. יש לדעת כי השכרת רכב בקנדה מהווה דרך אידיאלית לגלות חבל ארץ מופלא זה.

השכרת רכב בקנדה – יתרונות

השכרת רכב בקנדה היא דרך נפוצה מאוד לטיול ברחבי תת היבשת, שכן מפוזרות בה מאות סוכנויות להשכרת רכב וכמובן בשדות התעופה הגדולים במונטריאול, בוונקובר ובקלגרי. בנוסף, המרחבים העצומים של מדינה מערבית זו מרושתים במערכות כבישים משוכללות המאפשרות חופשה מושלמת על גלגלים. השכרת רכב בקנדה תאפשר לכם לנסוע ולראות בחופשיות וללא מגבלת זמן את אוצרות הטבע של המדינה, החל ממפלי הניאגרה בדרום ועד להרי הרוקי העצומים. מומלץ לשכור את הרכב בחברות בינלאומיות גדולות ומומלצות, ולבחור ברכב שמתאים לצרכים ולמספר הנפשות שמטיילות.

השכרת רכב בקנדה – להזמין כבר בישראל

כיוון שקנדה הינה יעד מועדף להשכרת רכבים, מומלץ להזמין את הרכב כבר בארץ ובכך להבטיח שיישמר לכם הרכב המתאים לדרישותיכם. תוכלו לבחור בין מגוון גדול של רכבים כגון רכבי משפחה, רכבי שטח, קרוונים ורכבים קומפקטיים וחסכוניים לנסיעות עירוניות. בנוסף, מחירי ההשכרה זולים יותר כאשר מזמינים את הרכב מהארץ. היכנסו לאתרי השכרת רכב בקנדה והשוו מחירים בין החברות. זכרו כי עשויים להיות הפרשים גדולים מאוד בין החברות השונות וגם בין סניפי החברה השונים. לפעמים כדאי לקחת מונית לעיר קרובה לשדה התעופה ולשכור את הרכב בסניף שבעיר, ולא בשדה התעופה, כך תוכלו להוזיל בצורה משמעותית את העלויות.

השכרת רכב בקנדה – עצות שימושיות

בחרו בחברת השכרה שמעניקה שירותים 24 שעות ביממה, כי אתם אף לא יכולים לדעת היכן תתקעו ובאיזו שעה. בדקו האם החברה מספקת שירותי גרר ותיקון לרכב ששכרתם, וקראו את כל פרטי חוזה השכירות לפני שתחתמו עליו כדי שלא תתקלו בהפתעות לא נעימות, שלרוב אי אפשר לשנות במהלך הטיול.

בנוסף לכך, מומלץ למצוא חברה עם שירות גמיש בנקודות האיסוף, ושאינה מחייבת אתכם להחזיר את הרכב לנקודת המוצא. בדקו אם שירות זה כרוך בתשלום נוסף והאם תוספת זו הופכת את העסקה לכדאית. בעת קבלת הרכב ערכו בדיקה מקיפה של המכונית וודאו שהרכב תקין ולא פגום. כמו כן, ודאו שיש לכם רישיון בינלאומי וישראלי תקף. את הרישיון הישראלי והבינלאומי צריכים למטרות הביטוח, ואת הרישיון הבינלאומי אתם צריכם כדי לנהוג ברכב. מומלץ להוציא את רישיון הנהיגה הבינלאומי סמוך למועד הנסיעה, כדי שיהיה בתוקף לכמה שיותר זמן. את הרישיון הבינלאומי ניתן לקבל בסניפי הדואר בארץ.

 טיול ברכב מושכר בקנדה דורש תכנון מראש. בשל מרחביה העצומים של מדינה זו אתם יכולים למצוא את עצמכם נוסעים מאות קילומטרים ללא הפסקה, לכן הכינו את מסלול הטיול הבסיסי עוד בארץ, כך שבכל יום נסיעה תגיעו לאתרי טיול אטרקטיביים ולא תבזבזו ימים בכבישים. החליטו מראש על אופי הטיול והיעדים המבוקשים, ובחרו להתמקד באזורים ספציפיים שכן קנדה היא מדינה ענקית ואי אפשר לראות את כל האטרקציות שבה בטיול אחד.

כאן תוכלו לקרוא עוד על השכרת רכב בארה"בהשכרת רכב באירופה, השכרת רכב בישראל, השוואת מחירים בהשכרת רכב, ליסינג.