השכרת רכב לחתונה

התחום של השכרת רכבים מציע מגוון רחב, עצום ומגוון של כלי רכב. אפשר לשכור רכב קטן צנוע וחסכוני או רכב לשטח, רכב רגיל לנסיעה משפחתית או רכב לאירועים.

על פי רוב, חברות ההשכרה מציעות אמצעי תחבורה נוח ויעיל לצרכי טיולים ותיירות (גם בארץ וגם בעולם) לצרכים של אנשי עסקים, לאנשים שזקוקים לפתרון תחבורתי לזמן קצוב, לימים, לשבועות ולעיתים אף יותר.

בשורות הבאות נעסוק לא בהשכרה רגילה אלא בהשכרה לאירועים מיוחדים. ליתר דיוק נעסוק באפשרות של קבלת רכב יוצא מגדר הרגיל לאירוע הגדול של החיים. אנו מדברים כמובן על השכרת רכב לחתונה ומיד נראה במה הדברים אמורים.

משקיעים ברכבים

הדבר הראשון שיש לדעת בהקשר של השכרת רכב לחתונה הוא שלא מדובר על שירות סטנדרטי. למרות שניתן לשכור רכב שגרתי בחברת השכרה רגילה, בהחלט אפשר גם אחרת. אמנם, ניתן להסתפק ברכב של יצרן מוכר, גם אם מדובר על קטגוריית רכב משופרת, אבל בהחלט יש אופציה נוספת, מפתיעה יותר, מיוחדת יותר.

האופציה שאנו מדברים עליה היא השכרת רכב לאירועים באמצעות פניה לחברות מתמחות. במקרה זה, מדובר על חברות שמשקיעות ברכבים מיוחדים. בין אם מדובר ברכבי אספנות מרהיבים, בקדילק, לימוזינה או בדגמים מיוחדים אחרים – מדובר על דרך מושקעת במיוחד להגיע לחתונה. למעשה, מדובר על הרבה יותר מאשר רק אמצעי תחבורה פשוט ורגיל והחוויה בהחלט ייחודית ונשארת חרוטה היטב בזיכרון הזוגי.

שירות עם נהג

היבט נוסף של השכרת רכב לאירוע מיוחד כמו חתונה טמון באפשרות להזמין רכב מיוחד גם עם נהג. אם כבר רוצים לזכות באפשרות של הגעה לאירוע וכניסה באופן שלקוח מהסרטים, אין יותר טבעי מהרצון לעשות את זה עד הסוף.

החברות המתמחות, שמציעות מגוון רחב של כלי רכב ייחודיים מאפשרים על פי רוב להזמין גם שירות נלווה של נהיגה. בצורה כזאת ניתן להתרכז ביום הגדול תוך הנאה מנסיעה מלכותית. יש לזכור שלפעמים נהיגה מקצועית היא יותר מאפשר חוויה היא גם משהו שהוא כורך המציאות. לא כל אחד מסוגל להשתלט ולנהוג כהלכה על רכב מיוחד שיתכן ויהיה ארוך במיוחד, וגם יכול להגיע לאורך של חצי אוטובוס ואף יותר מכך.

נוסעים אחרת

חוויית הנסיעה ברכב מיוחד, שנדמה כאילו יצא מאחד המגזינים, הקטלוגים האופנתיים או צילומי פרימיירה בהוליווד, חייבת להיות תולדה של שירות מקצועי ומלוטש. חברה מתמחה יכולה להציע חוויית נסיעה משופרת במשך כל היום של החתונה, מהבוקר ועד הערב. בצורה כזאת ניתן להפוך את הסידורים האחרונים למרגשים אך גם נינוחים.

בין אם מגיעים איתם לסלון הכלות, בין אם חולפים איתם בדרך לאולם האירועים ובין נוסעים איתם להפסקה של קפה בין לבין, רכבי החתונה הם הרבה יותר מאטרקציה סתמית. הם מעניקים ליטוש נוסף ליום מושקע, מרגש ואלגנטי.

אי אפשר בלי תמונות

היבט אחרון שנזכיר בהקשר של השכרת רכב לחתונה, כאשר מדובר על רכבים מיוחדים, טמון בצילומים המיוחדים. בעידן שבו התמונות מועלות לפייסבוק ולאינסטגרם בהמוניהם, צריך משהו מיוחד כדי להתעלות. בימים שבהם לכל אחד יש מצלמת טלפון, צריך משהו מיוחד כדי לרגש.

ההזדמנות של אירוע כמו חתונה, עם צלם מקצועי, בגדים לעילא ואווירה זוגית מהאגדות, משתלבת באופן מושלם עם הרכב המושלם. הצילומים שמצלמים לבד וביחד עם הרכב הופכים כל מקום, אפילו האפרורי ביותר לבעל קסם מיוחד. כאשר משלבים את החתן והכלה בלוקיישנים מרהיבים ועם רכב מרהיב ויוצא דופן, אין ספק שגם לצילומים צפוי טעם אחר לגמרי, עם אסתטיקה ויזואלית נפלאה שתיראה נהדר באלבום המעוצב.