נסיעות לחו"ל בשיא עונת התיירות

נסיעות לחו"ל בשיא עונת התיירותטיולים לחו"ל זמינים בעלויות זולות כשאינם מבוצעים בתקופת השיא של עונת התיירות. זה נכון כשרוצים לצאת לנופש בארץ, זה נכון כאשר רוצים לצאת לנופש בחו"ל.

זה נכון כשמזמינים חדר במלון או בצימר, כשמזמינים רכב שכור לחופשה של סקי או ספורט אתגרי. אבל לא תמיד אפשר לצאת לחופש מחוץ לעונה ואפשר בהחלט לתכנן נכון יותר גם את הנסיעות בשיא עונת התיירות.

הזמנת רכב מראש

יש אנשים שלא יוצאים מהבית בלי לתכנן מראש אפילו את הצעד הקטן ביותר. זוהי בהחלט גישה בריאה לחיים וגם בכל הקשור לנסיעה – זו בהחלט גישה מקובלת. לקראת נסיעה בשיא עונת התיירות חשוב להבין את התנאים הטובים ביותר להשכרת רכב.

לקראת נסיעה כזאת כדאי להזמין כמה שיותר מוקדם את הרכב שאתם רוצים לשכור, בין אם זה בארץ ובין אם זה בחו"ל. אטרקציות מובילות – בחלקן גם כן חשוב להזמין מראש. למשל הזמנה באתר סקי, מקום במסעדה מובחרת, כרטיסים למופע חד פעמי וכדומה.

היתרון של הזמנה מוקדמת ברור – אתם יודעים מראש שהטיול שתכננתם וכל מה שחשוב לכם יתבצע כמתוכנן. לא יהיו הפתעות. לא יהיו אי נעימויות. גם כשהכול נראה עמוס, הנסיעה שחשבתם עליה זמן רב תהיה הצלחה. מי שיהסס יגלה בדרך כלל שקרוב יותר לתאריך הנסיעה המחירים ליעד שבדיוק אליו אתם רוצים להרגיע עולים – וחבל.

גישת הרגע האחרון

לחלק מהאנשים לא מתאים להזמין רכב מראש, היות ואינם מסוגלים לתכנן את הנסיעה מספר חודשים מראש. גישת "הרגע האחרון" איננה בהכרח שלילית, אבל צריך לדעת לנצל את מה שטוב בגישה הזאת לחיים, בספונטניות הזאת, כך שאפשר להפיק את המרב.

בגישת הרגע האחרון ניתן לנצל הורדת מחירים של ספקים ש"נתקעו" עם מלאי. המלאי עליו אנחנו מדברים יכול להיות חדר במלון או חדר בצימר, כרטיס להצגה או למופע, כרטיס טיסה וכדומה. בהזמנה של הרגע האחרון אפשר לקבל מחירים נמוכים במיוחד, אבל יש עניין שחשוב לזכור.

תכננתם להזמין רכב להשכרה בניו יורק? אתם עשויים לגלות שלא נותר רכב פנוי, מהסוג בו אתם מעוניינים. לא אכפת לכם לאן לנסוע, העיקר לצאת לחופשה או לנופש? גישת הרגע האחרון יכולה בהחלט להניב לכם מחיר נמוך אם אתם בעלי גמישות מחשבתית והיעד המדויק פחות חשוב לכם.

חשיבות הבדיקות המקיפות

גם לקראת נסיעה בשיא העונה אל תוותרו על בדיקת והשוואת מחירים. גם בהזמנה מוקדמת, מראש, וגם בהזמנה של הרגע האחרון, חפשו כמה ספקים, בדקו והשוו. נסו לברר מחירים דרך סוכן נסיעות, ישירות דרך המלון וכמובן – בדקו גם חבילות.

חבילות נופש עשויות להיות זולות יותר, אבל זה לא כלל שאין לו יוצאים מהכלל. היעזרו באתרים לאיתור חופשות והזמנת טיסות ומלונות. בדקו את תנאי שירותי השכרת הרכב אותן מציעות מספר חברות , קבלו הצעות מחיר לכמה דגמים של רכבים לפי מספר הנוסעים, על פי ארץ היעד ואופי הטיול ותוכלו בהחלט לחסוך.

חו"ל יקר? גם בארץ נהדר

אם בדקתם והשוויתם, רציתם לצאת לחו"ל ממש בשיא העונה וגיליתם שיקר לכם מדי, את תרימו ידיים. גם בארץ אפשר ליהנות שירותי השכרת רכב ולצאת לנסיעות וחופשות מדהימות. אפשר לשכור רכב ולנסוע לנפוש בכינרת או לנסוע לחרמון.

אפשר לבלות במלון באילת או לצאת לטיול בגליל או במדבר וגם צימר יכול להיות יופי של דרך לבלות ולנוח – עם הילדים או בלעדיהם.